| Symbol oferty | PLN-MW-9060 |
| Powierzchnia | 27,00 m² |
| Liczba pokoi | 1 |
| Liczba sypialni | 1 |
| Rodzaj budynku | blok |
| Technologia budowlana | tradycyjna |
| Standard | |
| Opłaty w czynszu | wywóz nieczystości, woda/ryczałt na wodę, woda ciepła, Winda, monitoring, fundusz remontowy, Części wspólne, CO, administracja |
| Opłaty wg liczników | Woda zimna, Woda ciepła, prąd, CO |
| Piętro | 2 |
| Liczba pięter w budynku | 6 |
| Garaż | miejsce postojowe |
| Stan lokalu | do wprowadzenia |
| Typ kaucji | jednomiesięczna |
| Mies. czynsz admin. | 400 PLN |
| Okna | PCV |
| Instalacje | nowe |
| Balkon | jest |
| Liczba balkonów | 1 |
| Rok budowy | 2018 |
| Widok | na inne budynki |
| Gaz | brak |
| Woda | ciepła - miejska |
| Dojazd | asfalt |
| Otoczenie | centrum miasta |
| Ogrzewanie | miejskie |
| Umeblowanie | pełne |
| Odległość do komunikacji publicznej [m] | 350 m |
| Odl. do sklepu [m] | 250 m |
| Odl. do szkoły [m] | 350 m |
| Odl. do przedszkola [m] | 280 m |
| Winda | tak |
| Liczba wind | 1 |
| Usytuowanie | jednostronne |
| Drzwi antywłamaniowe | tak |
| Pomieszczenia | |
| Podłogi pokoi | panele podłogowe |
| Typ kuchni | aneks kuchenny |
| Rodzaj kuchni | aneks kuchenny |
| Podłoga kuchni | płytki |
| Wyposażenie kuchni | lodówko-zamrażarka,, kuchenka elektryczna, piekarnik elektryczny, okap, naczynia, mikrofalówka, meble kuchenne na wymiar, krzesła, garnki |
| Typ łazienki | nowa |
| Liczba łazienek | 1 |
| Podłoga łazienki | płytki |
| Wyposażenie łazienki | kabina prysznicowa, WC, umywalka, prysznic, pralka, lustro |
| Liczba przedpokoi | 1 |
| Podłoga przedpokoi | płytki |
Właściciel Biura, licencja nr 22458