| Symbol oferty | PLN-MS-9055 |
| Powierzchnia | 60,10 m² |
| Powierzchnia użytkowa [m2] | 60,10 m² |
| Liczba pokoi | 3 |
| Liczba sypialni | 2 |
| Rodzaj budynku | budynek wielorodzinny |
| Technologia budowlana | wielka płyta |
| Standard | |
| Opłaty w czynszu | wywóz nieczystości, woda/ryczałt na wodę, sprzątanie, ogrzewanie, fundusz remontowy, Części wspólne, CO, administracja |
| Piętro | 2 |
| Liczba pięter w budynku | 4 |
| Stan lokalu | bardzo dobry |
| Okna | PCV |
| Instalacje | częściowo wymienione |
| Balkon | jest |
| Liczba balkonów | 1 |
| Rok budowy | 1985 |
| Widok | na podwórko |
| Gaz | brak |
| Woda | ciepła - miejska |
| Dojazd | asfalt |
| Otoczenie | osiedle |
| Ogrzewanie | C.O. miejskie |
| Odległość do komunikacji publicznej [m] | 100 m |
| Odl. do sklepu [m] | 100 m |
| Odl. do szkoły [m] | 250 m |
| Odl. do przedszkola [m] | 500 m |
| Usytuowanie | dwustronne |
| piwnica | tak, 2,60 m² |
| Pomieszczenia | |
| Powierzchnia pokoi | 19,1 12,1 7,2 m2 |
| Podłogi pokoi | panele podłogowe |
| Typ kuchni | jasna z oknem |
| Powierzchnia kuchni | 8,6 m2 |
| Typ łazienki | nowa |
| Liczba łazienek | 1 |
| Powierzchnia łazienki [m2] | 3,2 m2 |
| Glazura łazienki | nowego typu |
| Podłoga łazienki | płytki |
| Wyposażenie łazienki | prysznic, pralka, lustro, kabina prysznicowa |
| Liczba WC | 1 |
| Powierzchnia WC | 1,7 m2 |
| Glazura WC | nowego typu |
| Podłoga WC | płytki |
| Liczba przedpokoi | 1 |
| Powierzchnia przedpokoi | 8,2 m2 |
| Podłoga przedpokoi | wykładzina |
3-pokojowe mieszkanie z balkonem | 60,1 m² | Kurdwanów | ul. Marii i Bolesława Wysłouchów
Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie położone na 2. piętrze w zadbanym budynku przy ul. Marii i Bolesława Wysłouchów w krakowskiej dzielnicy Kurdwanów.
Lokal o powierzchni 60,1 m² składa się z:
Młodszy Doradca ds. nieruchomości