Mieszkanie na sprzedaż Kraków, Podgórze Duchackie, Kurdwanów, Marii i Bolesława Wysłouchów

3 pokoje
60.10 m²
12 479,20 zł/m2
2 piętro
PLN-MS-9055

750 000 zł

Mieszkanie na sprzedaż
Oferta specjalna

Szczegóły oferty

Symbol oferty PLN-MS-9055
Powierzchnia 60,10 m²
Powierzchnia użytkowa [m2] 60,10 m²
Liczba pokoi 3
Liczba sypialni 2
Rodzaj budynku budynek wielorodzinny
Technologia budowlana wielka płyta
Standard
Opłaty w czynszu wywóz nieczystości, woda/ryczałt na wodę, sprzątanie, ogrzewanie, fundusz remontowy, Części wspólne, CO, administracja
Piętro 2
Liczba pięter w budynku 4
Stan lokalu bardzo dobry
Okna PCV
Instalacje częściowo wymienione
Balkon jest
Liczba balkonów 1
Rok budowy 1985
Widok na podwórko
Gaz brak
Woda ciepła - miejska
Dojazd asfalt
Otoczenie osiedle
Ogrzewanie C.O. miejskie
Odległość do komunikacji publicznej [m] 100 m
Odl. do sklepu [m] 100 m
Odl. do szkoły [m] 250 m
Odl. do przedszkola [m] 500 m
Usytuowanie dwustronne
piwnica tak, 2,60 m²
Pomieszczenia
Powierzchnia pokoi 19,1 12,1 7,2 m2
Podłogi pokoi panele podłogowe
Typ kuchni jasna z oknem
Powierzchnia kuchni 8,6 m2
Typ łazienki nowa
Liczba łazienek 1
Powierzchnia łazienki [m2] 3,2 m2
Glazura łazienki nowego typu
Podłoga łazienki płytki
Wyposażenie łazienki prysznic, pralka, lustro, kabina prysznicowa
Liczba WC 1
Powierzchnia WC 1,7 m2
Glazura WC nowego typu
Podłoga WC płytki
Liczba przedpokoi 1
Powierzchnia przedpokoi 8,2 m2
Podłoga przedpokoi wykładzina
Mateusz Sas

Mateusz Sas

Młodszy Doradca ds. nieruchomości

Napisz wiadomość 11 Ofert

Opis nieruchomości

3-pokojowe mieszkanie z balkonem | 60,1 m² | Kurdwanów | ul. Marii i Bolesława Wysłouchów

Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie położone na 2. piętrze w zadbanym budynku przy ul. Marii i Bolesława Wysłouchów w krakowskiej dzielnicy Kurdwanów.