| Symbol oferty | PLN-MS-9027 |
| Powierzchnia | 39,00 m² |
| Liczba pokoi | 2 |
| Liczba sypialni | 2 |
| Rodzaj budynku | blok |
| Technologia budowlana | tradycyjna |
| Standard | |
| Opłaty w czynszu | zaliczka na fundusz remontowy, wywóz nieczystości, administracja, Części wspólne, fundusz remontowy, ogrzewanie, sprzątanie |
| Opłaty wg liczników | gaz |
| Piętro | 2 |
| Liczba pięter w budynku | 2 |
| Garaż | przy budynku |
| Stan lokalu | bardzo dobry |
| Okna | PCV |
| Instalacje | wymienione |
| Balkon | brak |
| Widok | na podwórko |
| Gaz | jest |
| Woda | jest |
| Dojazd | asfalt |
| Otoczenie | osiedle |
| Ogrzewanie | C.O. GAZOWE |
| Umeblowanie | do uzgodnienia |
| Odległość do komunikacji publicznej [m] | 200 m |
| Odl. do sklepu [m] | 100 m |
| Odl. do szkoły [m] | 350 m |
| Odl. do przedszkola [m] | 300 m |
| Usytuowanie | jednostronne |
| piwnica | tak, 5,95 m² |
| Pomieszczenia | |
| Podłogi pokoi | panele |
| Typ kuchni | kuchnia jasna, osobno |
| Rodzaj kuchni | jasna z oknem |
| Podłoga kuchni | panele |
| Wyposażenie kuchni | lodówka, piekarnik, pralka, szafki kuchenne |
| Typ łazienki | razem z wc |
| Liczba łazienek | 1 |
| Glazura łazienki | nowego typu |
| Podłoga łazienki | płytki |
| Wyposażenie łazienki | WC, umywalka, prysznic, lustro, kabina prysznicowa |
| Liczba przedpokoi | 1 |
| Podłoga przedpokoi | panele |
Na sprzedaż funkcjonalne i przytulne mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane w Zabrzu, w dzielnicy Rokitnica przy ul. Grabskiego.
Nieruchomość o powierzchni całkowitej 38 m² (powierzchnia użytkowa 30,5 m²) znajduje się na poddaszu zadbanego, dwupiętrowego budynku po termomodernizacji. Blok jest odnowiony, ocieplony oraz objęty monitoringiem.
Mieszkanie położone jest na cichym i spokojnym osiedlu, co gwarantuje wygodę codziennego życia. Jednocześnie lokalizacja jest bardzo dobrze skomunikowana – tuż pod budynkiem znajduje przystanek autobusowy, a bliskość głównych dróg ułatwia dostęp do centrum miasta.
W pobliżu znajdziemy m.in. Lidl, aptekę, paczkomat, przychodnię i szkołę, zatem wszystkie potrzebne usługi są w zasięgu krótkiego spaceru.
Lokal jest bardzo jasny, funkcjonalny i nie wymaga żadnych dodatkowych nakładów finansowych- gotowy do wprowadzenia.
W cenie pozostaje pełna zabudowa kuchenna wraz z nową pralką oraz szafy wykonane na wymiar w pokojach.
Łazienka wyposażona jest w prysznic oraz okno dachowe, które zapewnia naturalne doświetlenie pomieszczenia.
Ogrzewanie gazowe realizowane jest za pomocą nowoczesnego pieca firmy Mora z zamkniętą komorą spalania. Urządzenie zostało zakupione w ubiegłym roku, jest na gwarancji, wydajne oraz bardzo proste w obsłudze – zapewnia komfortowe ogrzewanie całego mieszkania.
Dodatkowym atutem jest przynależna duża komórka lokatorska w piwnicy, objęta tą samą księgą wieczystą.
To mieszkanie jest idealną propozycja zarówno dla osób szukających pierwszego mieszkania, jak i pod inwestycję.
Zapraszam do kontaktu i na prezentację.
Właściciel, licencja nr 22458