









Opis nieruchomości
Oferuję Państwu znakomite mieszkania II poziomowe z ogródkiem oraz m.parkingowymMieszkanie II poziomowe, 4 pokojowe o powierzchni 98,5m2 . Mieszkanie składa się z dwóch kondygnacji (niski oraz wysoki parter). Do mieszkania przynależy ogródek oraz 1 x miejsce parkingowe.
Parter
- pokój
- pokój
- pokój
- garderoba
- łazienka
- korytarz
-schody
Niski parter
- salon z aneksem
- pokój
- łazienka
- przedpokój
- korytarz
- schody
- ogródek z tarasem
Budynek nowy, w którym zamieszkają tylko 2. rodziny. Mieszkania oddawane w standardzie deweloperskim. Na wyposażeniu kotły dwufukcyjne. Do każdego mieszkania w cenie 1x miejsce postojowe.
Mieszkania II pozimowe do dyspozycji mają ogródki z tarsem oraz balkon. Mieszkania na piętrze posiadać będą poddasze do adaptacji.
Wszystko to w otoczeniu lasu i pięknej panoramy Tatr.
Zaciekawiło Cię ogłoszenie? Szukasz miejsca wśród przyrody a jednocześnie blisko centrum? Mamy to tutaj.
Nota prawna
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.Szczegóły




